Julia Błach

Redaktorka Naczelna

Studentka historii sztuki, koordynatorka projektów społeczno – kulturalnych we Wrocławiu. W wolnym czasie miłośniczka dobrej literatury: Witolda Gombrowicza, Virginii Woolf i Sylvii Plath, a także podróży, sztuki i nauki języków obcych.

 

 

Emilia Rynkiewicz

Redaktorka

Pasjonatka zarówno kultury wyższej, jak i tej mniej wybrednej. Jestem ogromną fanką psychologii, sportowych wyzwań, wszystkiego, co ma związek z Włochami (zwłaszcza jedzonka) i nieśmiesznych żartów.

 

Bartosz Kaczmarek 

Redaktor

Uczeń 2. klasy liceum ALO PWr. Kocham muzykę i wszystko co z nią związane. Poza tym lubię różnego rodzaju książki, filmy i seriale, szczególnie fantastykę i sensację.

 

Małgorzata Wieczorkiewicz

Redaktorka

Uczennica drugiej klasy liceum, interesuję się historią – szczególnie architektury i Wrocławia. Dziennikarstwo, literatura i film to moje kolejne pasje.

 

Rafał Wasilik

Reporter

Młody, ambitny uczeń technikum i pasjonat historii XX wieku z Nadodrza. Wolny czas spędza z przyjaciółmi, którzy to są największą wartością, nowe projekty społeczno-kulturalne oraz wyzwania to dla niego chleb powszedni – człowiek orkiestra.

 

Maciej Proćków

Realizator filmowy, fotograf

Zajmuję się filmowaniem i fotografowaniem. W wolnych chwilach lubię spotkania ze znajomymi oraz robić długie spacery po górach. Na co dzień studiuję na ASP.

 

Kacper Skwarek

Realizator filmowy

Uczeń Liceum Ogólnokształcącego nr XIV we Wrocławiu. Interesuję się matematyką, finansami oraz marketingiem. Ponadto moją pasją od wielu lat jest postprodukcja filmowa, stąd też moje stanowisko w grupie. Zawsze staram się, aby filmy, które tworzę, wzbudzały ciekawość u odbiorcy.

 

Michał Jagodziński

rzecznik prasowy, koordynator ds. współpracy z ART JTM

Założyciel oraz główny koordynator zarządzający młodzieżową organizacją ART JTM. Artysta, który wychodzi ze stereotypowych ram, pomysłodawca projektów, aktywista, działacz, choreograf, autor wielu piosenek i scenariuszy, reżyser. Jest uczniem Akademickiego Liceum Politechniki Wrocławskiej, lecz rozwija się i dąży w kierunku działań prospołecznych i kulturalnych zwiększających udział młodzieży w życiu kulturalnym.